RiFF | Zespół muzyczny

Skład

W skład zespołu, który formował się na przestrzeni kilku lat, wchodzi pięciu młodych mężczyzn mających różne zainteresowania i pasje muzyczne, co w połączeniu daje mieszankę, która stanowi o naszym charakterze. Mimo młodego wieku posiadamy spore doświadczenie muzyczno-artystyczne, dzięki któremu każdy czuję się z nami swobodnie i nigdy się nie zawodzi.

Wokalista i pierwszy saksofon w zespole. Przez wszystkich nazywany pieszczotliwie "Tusiu". Swoje umiejętności gry na saksofonie doskonalił w Yamaha School of Music w Pilźnie. Posiada niezwykle charakterystyczną barwę głosu, którą nieustannie doskonali angażując się w okoliczne projekty muzyczne. Na co dzień spokojny, jednak na scenie porywa ludzi do zabawy bez problemu i świetnie się przy tym bawi.
Konferansjerka, drugi saksofon, back vocal. Michał pasję do gry na saksofonie zaczerpnął w rodzinie, a swój warsztat rozwinął w PSM I stopnia w Jaśle. To mu jednak nie wystarczyło i obecnie jako student Politechniki Rzeszowskiej kontynuuje naukę w ZSM 1 w Rzeszowie na drugim stopniu. "Tenders" jak nazywają go wszyscy w zespole jest naszym wodzirejem który dba o to aby wszystko przebiegało zgodnie z planem i żaden z gości nie siedział smutno przy stole. Dusza towarzyska tak na scenie jak i poza nią.
Bastek to jednocześnie najmłodsza osoba w zespole a zarazem najdłużej z nim związana. W zespole klawiszowiec i osoba odpowiedzialna za najniższe dźwięki. Swoim niezwykle wysokim wokalem wspomaga każdy utwór i dodaje mu charakteru. Również zaangażowany w wiele projektów muzycznych, uwielbia wszelkiego rodzaju muzykę rozrywkową i nieustannie poszukuje nowości. Obecnie swoją gre doskonali w Szkole Muzyki Rozrywkowej w Dębicy. Wraz z naszym perkusistą jest odpowiedzialny za aranżację niektórych utworów.
Arczi posiada w życiu dwie miłości. Swoją dziewczynę i gitarę, bez których ciężko mu funkcjonować. Gra na gitarze Ibanez JS 1200 CA Joe Satriani Signature oraz nagłośnieniu Marshall JCM 2000 DSL 100 Amp Head & Marshall 1960A 4x12 Cab. Doświadczenia nabywał na wielu scenach z różnymi muzykami, z zespołem RIFF związany od czerwca 2014. Niezwykle odnajduje się w każdym stylu muzyki a swoimi improwizacjami i techniką gry onieśmiela niejednego gitarzystę.
Artur "Eja" to założyciel zespołu oraz nasz perkusista. Jest także managerem zespołu oraz dba o to aby wszystko "grało i śpiewało" co przekłada się na jego pasje- realizacje dźwięku. Swoje doświadczenia zdobywa w studiu muzycznym. Jest absolwentem PSM I stopnia w Jaśle w klasie perkusji. Dzięki niemu nikt nie zgubi rytmu w tańcu.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz profesjonalnego zespołu? Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu:

tel. 506 321 981
e-mail: kontakt@riffzespol.pl
Jeśli nie możemy odberać, zawsze oddzwaniamy.